Tortharry Death Metal
MetalGate Tortharry na Facebook Tortharry na YouTube Tortharry on Myspace Tortharry na Bandzone
Kontakt

Luboš Gorgan
Mobil: 777 839 805
E-mail: tortharry@seznam.czAktuality


str. 2

<<- Novější články Starší články ->>


8.12.2012 - MIKULÁŠSKÁ METAL(NA)DÍLKA aneb Čekejte Nečekané

Zdravíme všechny přátelé, fanoušky známé i neznámé metalové i jiné. Music Hall Zděřina si pro Vás na (po)Mikuláše připravila parádní metalovou akci, na které se budou dít určitě hodně zajímavé hudební věci. Po několika letech k nám do regionu opět zavítá legenda českého metalu Miloš DODO Doležal se svoji kapelou. Bezmála dvouhodinová show Vás provede celým průřezem jeho bohaté hudební kariéry, od provopočátků Vitacitu, přes Jimi Hendrixe až do současné tvorby tohoto kytarového mága. Můžete se opravdu těšit na koncert plný a napěchovaný pořádným českým "bigbítem". Jeho vystoupení začne úderem půlnoci, tak jak je na Zděřině zvykem. Před Dodem se představí domácí deathmetalisté Tortharry, kteří by chtěli zakončit velmi úspěšný hudební rok 2012 právě s domácím publikem a zároveň by rádi zavzpomínali na bývalého kytaristu Mácu, který se v rámci jejich koncertu představí jako host. Celý večer otevře czech SEPULTURA revival a trocha těch brazilských tónů.
A co se vlastně skrývá pod příslovím názvu koncertu? To je právě to, na co byste se měli těšit nejvíce. V rámci celého Mikulášského metalového večera dojde k zajímavému hudebnímu spojení, které ale bude zatím PŘÍSNĚ TAJENO :o)))) !!!!

A poslední nejlepší zpráva na závěr, každý kdo přijde oděn v textilu zůčastěných kapel (ne revival) - má vstup do 21h ZDARMA.


Nový merch ke 20 letům Tortharry


Můžete zakoupit ZDE
TORTHARRY INKS DEAL WITH ART GATES RECORDS

We have the pleasure to announce this heavy weight from Czech Republic act as new member of the AGR family.

Tortharry was formed in 1991. This classic death metal steamroller has released seven albums until the date. Combining “heavy as hell” base and powerful guitars with scraped vocals, this czech legend has toured in many countries with several international acts such as Napalm Death, Behemoth, Vader, Sepultura, Krisiun, Pestilence, Suffocation, etc. Also appearing in the most important festivals in Czech Republic (Brutal Assault, MetaLGate Czech Death Fest and Gothoom fest).

Their latest two albums “Round Table of Suicide” and “Beneath” will be distributed by Art Gates Records in Spain and the band will perform in the country over 2013 with national representatives Noctem.

Albums will be available through the AGR Online Store from 04/02/13!!!


VŠECHNO NEJLEPŠÍ V NOVÉM ROCE VÁM PŘEJÍ VAŠI TORTHARRY!!!

Děkujeme za vaši přízeň, kterou jste nám po celý rock 2012 věnovali a těšíme se na každého z vás na našich koncertech v roce 2013!!!

Letos nás čeká hodně práce s novým CD, které pro vás už pár měsíců připravujeme a které se chystáme v červenci natočit. Uděláme maximum proto, aby se vám 8. CD TORTHARRY co nejvíce líbilo a přišli jste si na své.

Sledujte naše stránky.

O všech novinkách, nejen ohledně nového CD, vás tady budeme pravidělně informovat.

Za TORTHARRY: Martin, Panther a Dan

Za TORTHARRY team: Goro, Pedyk, Zdenda a David


Tortharry po boku legendární Sepultury - (25.5.2012)

Letošní červen bude, co se metalu týče, opravdu požehnaný měsíc. Kromě již čtvrtého ročníku stále populárnější domácí metalové veselice MetalGate Czech Death Fest, která proběhne 15. a 16.6. v Červeném Kostelci u Náchoda, bude od neděle 10.6. do středy 13.6. brázdit naši republiku též legendární brazilská formace SEPULTURA v rámci svého Kairos European Tour 2012, představující aktuální stejnojmenné album.
Spolu se Sepulturou přijede též izraelská neo thrash metalová kapela HAMMERCULT se svojí aktuální deskou „Rise of the Hammer“.
A když už má toto turné svoji českou část, nesmí chybět ani domácí support! Což znamená více než dobré zprávy pro fanoušky TORTHARRY, jelikož to bude právě tato hronovská death metalová stálice, která doplní obě kapely na všech čtyřech zastávkách v ČR! Tortharry minulý rok oslavili již 20 let existence a jejich koncertní repertoár bude především z aktuální desky „Beneath“, vydané v roce 2010 u MetalGate Records.
Máte se rozhodně na co těšit!
Harmonogram české části Kairos European Tour 2012

NE 10.6.2012 VELKÉ MEZIŘÍČÍ / JUPITER CLUB
PO 11.6.2012 KRNOV / MC KOFOLA
ÚT 12.6.2012 ČESKÉ BUDĚJOVICE / KD VLTAVA
ST 13.6.2012 MNICHOVO HRADIŠTĚ / VOSTROV


Pat O´Brian - CANNIBAL CORPSE

Pražská zastávka turné FULL OF HATE se náramně povedla. Nejvíce jsme se těšili na BEHEMOTH a CANNIBAL CORPSE. Koncert CANNIBAL CORPSE byl pro nás umocněn tím, že ho Pat O´Brian odehrál v našem tričku ke 20. výročí kapely. Toho si nesmírně vážíme a nikdy na tento koncert nezapomeneme!!!


Sepultura - Andreas Kisser

Andreas Kisser odehrál několik koncertů v tričku Tortharry.


Dar Jiřímu BigBossovi Valterovi - (15.2.2012)

Před pár dny jsme předali zajímavý dar Jiřímu BigBossovi Valterovi (kované logo). Zde se můžete podívat, jak se takové logo rodí. Páni kováři si sáhli až na dno svých sil:-) Děkujeme chlapi za parádní práci!!!


PF 2012 - (2.1.2012)

A máme tady nový rock 2012. Když si zavzpomínáme na ten již uplynulý, byl pro nás jedním z těch nejúspěšnějších v naší dvacetileté historii. Podařilo se nám odehrát několik větších festivalů a mnoho klubových akcí. V prosinci jsme oslavili 20 let působení kapely a náš festival Metalgate Czech Death Fest se těší čím dál větší popularitě. Nebyly to ale jen samá pozitiva, jak by se mohlo zdát. 10.12. po výročním koncertě TORTHARRY od kapely odešel kytarista Máca (toto své rozhodnutí nám avizoval již dopředu) a my se tak ocitli ve velmi složité situaci. Již v průběhu rocku 2011 jsme sháněli kytaristu, který by mohl Mácu nahradit, ale zatím bylo vše marné. Stáli jsme tak před rozhodnutím co bude dál. Prozatím budeme pokračovat ve třech. Musíme tedy zapracovat na repertoáru na rock 2012, pozměnit aranže skladeb, aby tam druhá kytara co nejméně chyběla, atd... Úkol to je velmi těžký, zabere nám hodně času, ale rozhodně to bereme jako další výzvu v historii kapely. Jdeme do boje!!! Držte nám tedy palce. Věříme, že to vše dobře dopadne a že to naši fanoušci ocení. Těšíme se na vás v roce 2012!!! Za TORTHARRY Dan


20 Years of Death Metal Madness - (10.12.2011)

Moc děkujeme vám všem, kteří jste za námi přijeli na Zděřinu, abychom tam mohli společně oslavit 20 let TORTHARRY!!! Byl to jeden z těch nejemotivnějších koncertů za celou dobu působení kapely. Pohled na tolik lidí v tričkách nebo mikinách TORTHARRY byl prostě úžasný a rozhodně nás jen utvrdil v tom, že to všechno má smysl. Dle údajů z pokladny vás přišlo přes 700 a tak se tento mejdan stal jedním z nejúspěšnějších večerů na Zděřině vůbec!!! Moc si toho vážíme a zároveň to pro nás hodně znamená!!! Moc vám ještě jednou děkujeme a těšíme se na vás v nové sestavě a s novým programem v roce 2012.

Fotky ZDE
<<- Novější články Starší články ->>

str. 2

 Poslední aktualizace: 15.06.2021, 15:22


© Tortharry - powered by gogo - webmaster@tortharry.cz

NAVRCHOLU.cz