Tortharry Death Metal
MetalGate Tortharry na Facebook Tortharry na YouTube Tortharry on Myspace Tortharry na Bandzone
Kontakt

Luboš Gorgan
Mobil: 777 839 805
E-mail: tortharry@seznam.cz
Czech Death Fest

<<< Předchozí díl Další díl >>>

Část 2 kapitola 11 – TORTHARRY jede do světa – část 2
TORTHARRY JEDE DO SVĚTA II.

Cestou jsme měli mezizastávku v Ženevě. Hráli jsme tam na nějaké undergroundové párty v jakémsi Ghettu, přímo uprostřed města obklopená bankami! Dost zajímavý kontrast. Hrdí Švýcaři se chlubili, že nám nechají k dispozici celý sud piva. To ale ještě netušili, s kým mají tu čest. Chvíli po našem vystoupení pro cca 50 švýcarských „fetek“ jsme museli sehnat pořadatele, aby nám „laskavě“ doplnil zásoby piv zdarma. Mimochodem, jedno malé pivo tam na naše v té době vycházelo na cca 60 Kč!!!

V Portugalsku to bylo skvělé! Moc jsme se na hraní těšili. Dan udělal několik rozhovorů pro místní Fanziny a šlo se na věc.

Představte si, že procestujete celou Evropu v malém autě a pak to konečně má přijít. Napětí stoupalo. Intro se spustilo a cca 1000 nadšených Portugalců se těšilo na naše vystoupení. Jak byli (a nejen oni) překvapeni, když po asi 1 minutě hraní zmizel ze scény bubeník Juan!!! Dal si špatně bubenickou židličku a při nástupu na rychlou pasáž zavrávoral a spadl dozadu za praktikábl, a to z výšky asi 1,5m!!! Jelikož byl ale Juan tvrdý chlapík, během 15 vteřin vylezl zpět nahoru a koncert mohl dál pokračovat.

Jaký byl ale náš údiv, když jsme po hraní zjistili, že pořadatel je pryč a my tak byli bez peněz. Dan nelenil a kontaktoval místní policii a společně s nimi jsme následně další den pořadatele našli. Ten nám tak vyplatil, co bylo dohodnuto a my tak měli peníze na cestu domů. Dokonce nám zbylo i na další pivka, takže cesta domů náramně utíkala. Asi už ne tak Juanovi, který musel řídit, poslouchat opilecký řeči a také ho bolel zadek z onoho dnes už pro nás tak vtipného pádu během koncertu.

Píše se rok 1997.

<<< Předchozí díl Další díl >>>


 Poslední aktualizace: 15.06.2021, 15:22

Počet návštěv:255605


© Tortharry - powered by gogo - webmaster@tortharry.cz

NAVRCHOLU.cz


České kapely.cz - Nabízej a nakupuj českou hudbu