Tortharry Death Metal
MetalGate Tortharry na Facebook Tortharry na YouTube Tortharry on Myspace Tortharry na Bandzone
Kontakt

Luboš Gorgan
Mobil: 777 839 805
E-mail: tortharry@seznam.cz
Czech Death Fest

<<< Předchozí díl Další díl >>>

Část 1 kapitola 2 - Mixpult místo hnoje
MIXPULT MÍSTO HNOJE. KROPIČKA A JEŠTĚRKA DOPLŇUJÍ TÝM.

Jelikož to slyší až u sebe na poli, přijde se jednoho dne na zkoušku také podívat poměrně urostlý chasník a kolchozník Pedyk zvaný, postava to ohromující, jako drobek z metrákového chleba vypadající. Boty plné bahna, občas nějaký to hovno od krávy, sláma kouká z holínek, ozón plný hnoje. To vše jsou přednosti toho týpka, co se ve zkušebně náhle objevil. Tvrdí, že to kapele dobře nakroutí, ať ho vezmou jako zvukaře. Prý to co slyšel ze sklepa, není zrovna nejlepší, že je zapotřebí nějakých těch zesilovačů, mixérů a podobných vymožeností, které komančové tak neradi podobným existencím prodávají.

„Tak se nám to pánové začíná pěkně rozjíždět“ říká Pedyk, je to pěkný rambajs a najednou se kolem oken sklepních projde David „Kropička“, seznámí se s nimi a začne kluky pěkně nalévat jakousi mixelou. Vytahuje se, že umí luxusně nasvítit celé podium a jak umí pěkně zesilovače opravovat a reprobedny stavět.

„To se může hodit pánové“ říká Lemy, „na to my jsme pěkný kopyta, v chlastu si s Kropičkou rozumíme a šikovného osvětlovače a technika potřebujeme“. Tak se Kropička členem týmu stal.

A protože už jich je houf a nápady pletou pátý přes devátý, pošle jim sám Metal God manažera Ještěrku, aby jim v tom udělal ordnung.

Píše se rok 1988.

<<< Předchozí díl Další díl >>>


 Poslední aktualizace: 15.06.2021, 15:22

Počet návštěv:268151


© Tortharry - powered by gogo - webmaster@tortharry.cz

NAVRCHOLU.cz


České kapely.cz - Nabízej a nakupuj českou hudbu