Tortharry Death Metal
MetalGate Tortharry na Facebook Tortharry na YouTube Tortharry on Myspace Tortharry na Bandzone
Kontakt

Luboš Gorgan
Mobil: 777 839 805
E-mail: tortharry@seznam.cz
Czech Death Fest

<<< Předchozí díl

Část 3 kapitola 27 - MG CDF Forever
MG CDF FOREVER.

Společně jsme dospěli až sem, kronika se uzavírá a nám tak nezbývá než všechny pozvat na pátý jubilejní festival. Přivítat headlinery i všechny ostatní kapely a užít si to.

Píše se rok 2013


Až bude většina z vás tento komix číst, bude již MG CDF 5 za námi. A co je před námi? Dovolili jsme se na to podívat:

Z útrob transportní vzducholodi vyjíždí kompletně nazvučené a osvětlené lodní pódium, připravené pro kapelu Bloody Past In Jolly Bag. Tato světová hvězda really core-skunku však s vystoupením počká, až se na čestném místě uprostřed centrální tribuny, přímo naproti pódiu, usadí otcové zakladatelé Goro a Ondra. Oba kmeti si vychutnávají úctu davů, ale ze severní tribuny se již začíná ozývat netrpělivé skandování „Tak-už-hob-luj“. Tento rituální pokřik v již zaniklém jazyku se stal tradičním na všech akcích, pořádaných v BBC (Bohemian Bowl County), byť mu z dnešních fanoušků málo kdo rozumí.

Set začíná holografické intro, promítané všem sedícím divákům na stolečky s občerstvením a zarytým staromilců, shromážděných v Tortharry-oldskull-zone je převáděn na historický plazmový display. Tento obří zobrazovač je jeden z posledních funkčních na celém světě a velmi zvyšuje prestiž festivalu.

První elektromagnetický pulz letí do implantovaných sluchátek skalních hudebních nadšenců i do odnímatelných sluchátek hostů. Pódium se zvolna dává do pohybu a jeho příď čeří hladinu Loch Brod Sky. Vzápětí se na pódiu zjeví kapela a nadšení davů nezná mezí.

Boatstage zvolna obkrouží celou hladinu, aby každá z tribun viděla kapelu z blízka, a při druhé otáčce zastavuje před Torharry-oldskull. Do té doby zvukotěsná zóna otevírá přední stěnu a do vlahého červnového večera se nesou monumentální tóny o síle 27 dB, převáděné z pódia na MetalGate Non Virtual Sound Systém pomocí Yellowtooth technologie.

Nevelká skupina pamětníků, doprovázená množstvím potomků několika generací, se zvolná dává do tance …
Píše se rok 2083

<<< Předchozí díl


 Poslední aktualizace: 15.06.2021, 15:22

Počet návštěv:268146


© Tortharry - powered by gogo - webmaster@tortharry.cz

NAVRCHOLU.cz


České kapely.cz - Nabízej a nakupuj českou hudbu