Tortharry Death Metal
MetalGate Tortharry na Facebook Tortharry na YouTube Tortharry on Myspace Tortharry na Bandzone
Kontakt

Luboš Gorgan
Mobil: 777 839 805
E-mail: tortharry@seznam.cz
Czech Death Fest

<<< Předchozí díl Další díl >>>

Část 3 kapitola 24 - Konkurence
KONKURENCE.

První Czech Death Fest se konal 12. – 13. 6. v autokempu Brodský v Červeném Kostelci v Podkrkonoší. Za týden nato se konal druhý MetalGate OpenAir na Vostrově u Mnichova Hradiště neb Smržovka byla místo zapovězené. Dva festivaly vzdálené od sebe týden a 73 km vzdušnou čarou. Zvláštní náhoda.

Sedí MetalGate a dumá a dumá, čím to, že na Open Air chodí málo lidí. Tereza říká, že byla slabá propagace, Slávka říká, že je drahé vstupné a Míla říká, že doba metalu nepřeje. Nakonec přichází Ondra s tím, že byl nový festival, nějaký Czech Death Fest a ve skoro stejném termínu a navíc nedaleko. A kdo to dělá? Prý Tortharry. To je blbost ne? Kapela přeci nezačne zrovna teď dělat nějaký fesťák. A co Mater Monstifera? Ty už ho dělají dlouho. No tak se na to musíme podívat blíž.

Totrtharáci si už také všimli, že je tu jiný festival, který se jim plete pod nohy. A že ho pořádá promotér, který umí pustit chlup. No nebylo by dobré je nějak odstranit z cesty? Nebo to raději dát dohromady? No tak se na to musíme podívat blíž.

Píše se rok 2009

<<< Předchozí díl Další díl >>>


 Poslední aktualizace: 15.06.2021, 15:22

Počet návštěv:265753


© Tortharry - powered by gogo - webmaster@tortharry.cz

NAVRCHOLU.cz


České kapely.cz - Nabízej a nakupuj českou hudbu