Tortharry Death Metal
MetalGate Tortharry na Facebook Tortharry na YouTube Tortharry on Myspace Tortharry na Bandzone
Kontakt

Luboš Gorgan
Mobil: 777 839 805
E-mail: tortharry@seznam.cz
Czech Death Fest

<<< Předchozí díl Další díl >>>

Část 1 kapitola 9 – Ještěrka se ve psa mění
JEŠTĚRKA SE VE PSA MĚNÍ.

Aleš Ještěrka Janečka, také zakládající člen téček, začíná pojišťovacím agentem být a pro kapelu mu času příliš nezbývá. Je nucen předat žezlo vůdcovství celé smečky, ale nikdo se na blízku zrovna nenachází. Je nucen postupně agendu předat králíkovi Jarkovi, který ale příliš času na toto nemá.

Posedávají tak v hospodě, přemýšlejí společně ve zkušebně na koncertech a snad i ve spánku, koho by na místo šéfa povolali. A najednou je napadne úplně zvrácená a šílená myšlenka, co takhle Gora do zbraní metalových povolat. „Ty vole toho Gora, z bývalé Turbulence, jak jsme ho před dvěma lety okradli a kapelu mu rozvrátili a rozpadli?“,.

Ano přesně toho, má rád metal, je pracovitý, mohl by nám pomoct. Když ho dáme na krátký vodítko a ze začátku mu dáme náhubek, aby nás nepokousal, tak nám službu udělá. Horší ale bude, jestli se nám ho vůbec podaří odchytit, protože po té naši prasárně, co jsme mu udělali, utekl a běhá někde u Tokia, kde byl naposledy viděn. Tak se kapela do Japonska vydává, Gora píšťalkou hledá a přivolává, až se jim ho podaří odchytit. A Goro se členem a později šéfem týmu stal .

Píše se rok 1995.

<<< Předchozí díl Další díl >>>


 Poslední aktualizace: 15.06.2021, 15:22

Počet návštěv:264725


© Tortharry - powered by gogo - webmaster@tortharry.cz

NAVRCHOLU.cz


České kapely.cz - Nabízej a nakupuj českou hudbu