Tortharry Death Metal
MetalGate Tortharry na Facebook Tortharry na YouTube Tortharry on Myspace Tortharry na Bandzone
Kontakt

Luboš Gorgan
Mobil: 777 839 805
E-mail: tortharry@seznam.cz
Czech Death Fest

<<< Předchozí díl Další díl >>>

Část 1 kapitola 7 - První výlet do studia aneb jak Králík o zuby přišel
PRVNÍ VÝLET DO STUDIA ANEB JAK KRÁLÍK O ZUBY PŘIŠEL.

Dan je vzat do party a kapela je tak na dlouhý rocky v plné sestavě. Tak že bychom světu ukázali, jak se tady hraje ten náš death metaaaaaááááal? :-) Jasně! :-) Nahrajeme tedy přelomové do nebe volající demo, berete hoši? A jede se do Petrovic u Karviné, aby zde bylo natočeno demo "Flames Of Eternity".

Kapela se ubytuje na tamním zámečku a květák Dan vůbec neví, proč má být na pokoji s Pedykem a Jarkou. Ostatní se jen smáli a Dan nic nevěděl. Po 3 nocích, kdy nezamhouřil víčka, vše pochopil. Měl totiž pokoj s největšími "chrápači" v kapele. Tohle žezlo později jednoznačně převzal Martin a na cestách předalekých přiváděl hochy kolikrát až do stavu šílenství.

Cestou z natáčení oslavujeme, co to jde! Mixela, rum a pivo, parádní to kombinace, která však zcela nevyhovuje králíkovi Jarkovi a po jeho slavném nehezkém až možná nepěkném vystoupení z auta, kdy vystoupil bez použití nohou a tudíž spadl držkou přímo na asfalt a URAZIL si oba přední světově proslulé na králíka až abnormálně veliké zuby. Krve kolem něho bylo jako z deseti králíků najednou a jediný na co se chudák zmohl, křičí „Fdena mě fabije – přeloženo do řeči s normálními předními zuby – „Zdena mě zabije“ (Zdena jeho manželka). No a tak se stálo, že králík Jarka o krásné zuby rázem přišel.

<<< Předchozí díl Další díl >>>


 Poslední aktualizace: 15.06.2021, 15:22

Počet návštěv:264730


© Tortharry - powered by gogo - webmaster@tortharry.cz

NAVRCHOLU.cz


České kapely.cz - Nabízej a nakupuj českou hudbu