Tortharry Death Metal
MetalGate Tortharry na Facebook Tortharry na YouTube Tortharry on Myspace Tortharry na Bandzone
Kontakt

Luboš Gorgan
Mobil: 777 839 805
E-mail: tortharry@seznam.cz
Czech Death Fest

<<< Předchozí díl Další díl >>>

Část 2 kapitola 18 – Samba metal - Vzhůru do nebe - let do Brazílie
SAMBA METAL - VZHŮRU DO NEBE - LET DO BRAZÍLIE.

Když jsme jeli na turné do Brazílie, pro mnohé to byla vůbec první cesta letadlem. Sehnali jsme nejlevnější možné letenky. Museli jsme ale odlétat z Vídně. Jeli jsme tedy autem (Mácova Felicie kombi) do Vídně, kde jsme zaparkovali na placeném parkovišti a šli na odbavení. Byla to už doba, kdy se musíte na letišti téměř svléknout, abyste prošli všemožnými bezpečnostními kontrolami a tak to bylo docela náročné, protože jsme všichni měli vysoké boty Steel nebo New Rock a už se jen zout byl docela těžký úkol.

Po mezipřistání v Madridu jsme si ve Freeshopu na cestu koupili láhev Smirnoffky. Mysleli jsme, že si dáme takzvaně „na motory“ a půjdeme třeba spát. Nakonec usnuli jen Martin a Jirka. Dan a Panther se podívali Smirnoffce až na dno. Panther, který neuměl žádný cizí jazyk, se poté co Dan únavou usnul, přes celou noc až do rána bavil s jakýmsi Kolumbijcem, který letěl z Dánska domů za rodinou. Jirka poté sáhodlouze vyprávěl vše o životě tohoto mladíka a my se nestačili divit, jak démon alkohol pomáhá rozvázat jazyk. Kéž by to tak šlo i ve škole. ?

Nad ránem pak budil Dana se slovy, že ho obtěžuje nějaká stewardka a že neví, co po něm chce. Pravda byla taková, že chtěla, abychom si sklopili na snídani stolečky. ? Tomu už ale pomalu střízlivějící Jirka nerozuměl.

Píše se rok 2007.

<<< Předchozí díl Další díl >>>


 Poslední aktualizace: 15.06.2021, 15:22

Počet návštěv:265758


© Tortharry - powered by gogo - webmaster@tortharry.cz

NAVRCHOLU.cz


České kapely.cz - Nabízej a nakupuj českou hudbu